DatumDnes je piatok 21.7.2017datum
  O nás  
  Ako nakupovať  
  Obchodné podmienky  
  Ochrana dát  
  Reklamačný poriadok  
  Časté otázky  
  Kontakt  
  << Späť | Do obľúbených | Úvodná strana  

Naša pomuka
NAŠA PONUKA
NovinkyNovinky
AkcieTovar v akcii
ZľavyVýpredaj
Náš tipNakupujte výhodne po kartónoch
GRÉCKE ŠPECIALITY
OLIVYOLIVY
OLIVOVÉ OLEJE Z OSTROVA KRÉTAOLIVOVÉ OLEJE Z OSTROVA KRÉTA
GRÉCKE VÍNAGRÉCKE VÍNA
GRÉCKE KORENIE A BYLINKY, ČAJGRÉCKE KORENIE A BYLINKY, ČAJ
MORSKÁ A HIMALÁJSKA SOĽMORSKÁ A HIMALÁJSKA SOĽ
CITRÓNOVÉ ŠŤAVYCITRÓNOVÉ ŠŤAVY
GRÉCKE PARADAJKYGRÉCKE PARADAJKY
BALZAMIKÁ A VÍNNE OCTYBALZAMIKÁ A VÍNNE OCTY
GRÉCKE DELIKATESY - hotové jedláGRÉCKE DELIKATESY - hotové jedlá
BULHARSKÉ ŠPECIALITYBULHARSKÉ ŠPECIALITY
ORIEŠKOVÉ TYČINKYORIEŠKOVÉ TYČINKY
ORIEŠKY A GOJIORIEŠKY A GOJI
CHALVA A TACHINICHALVA A TACHINI
GRÉCKA KÁVA - Greek CoffeeGRÉCKA KÁVA - Greek Coffee
GRÉCKY VČELÍ MED Z KRÉTYGRÉCKY VČELÍ MED Z KRÉTY
VÝHODNÉ BALÍČKYVÝHODNÉ BALÍČKY
MACROVITA - PRÍRODNÁ GRÉCKA KOZMETIKA
Macrovita - starostlivosť o pleťMacrovita - starostlivosť o pleť
Macrovita - starostlivosť o teloMacrovita - starostlivosť o telo
Macrovita - starostlivosť o vlasyMacrovita - starostlivosť o vlasy
MACROVITA - KOZMETICKÉ BIO OLEJE
Kozmetické bio olejeKozmetické bio oleje
OLIVELIA - PRÍRODNÁ GRÉCKA KOZMETIKA
OLIVELIAOLIVELIA
KOZMETICKÉ DARČEKOVÉ BALENIAKOZMETICKÉ DARČEKOVÉ BALENIA
PAPIEROVÝ PROGRAM
Papierové rolkyPapierové rolky
Papierové obrusyPapierové obrusy
VýrobciPodle výrobcu
VYHĽADÁVANIEVYHĽADÁVANIE
 
NewsletterNovinky emailom
 
ČlánkySekcia Veľkoobchod
Máte záujem o VO spoluprácu ?Máte záujem o VO spoluprácu ?

 Obchodní podmínky 

Všeobecné obchodné podmienky

1. Všeobecné ustanovenia a vymedzenie pojmov

1.1. Tieto všeobecné obchodné podmienky (ďalej len "VOP") sa vzťahujú na obchodné vzťahy medzi kupujúcim a spoločnosťou JP Point, s.r.o. so sídlom Bezručova 10, 040 18 Košice-Krásna, Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, oddiel Sro, Vložka č.27570/V, IČO: 46 149 546, IČ DPH : SK2023245554, banka VÚB, a.s. (ďalej len "prevádzkovateľ" alebo "predávajúci") uzatvorené prostredníctvom internetového obchodu  www.jppoint.sk  (ďalej len "obchod").

1.2. VOP upravujú práva a povinnosti účastníkov kúpnej zmluvy uzatvorenej na diaľku prostredníctvom serveru www.jppoint.sk medzi predávajúcim a kupujúcim.

1.3. Práva a povinnosti účastníkov kúpnej zmluvy sa riadia právnou úpravou kúpnej zmluvy podľa ust. § 588 a nasl. v spojení s ust. § 612 a nasl. zákona č. 40/1964 Zb., občiansky zákonník.

1.4. Kupujúcim sa rozumie v obchode zaregistrovaná fyzická osoba, alebo právnická osoba, ktorá odoslala po vlastnej autorizácii elektronickú objednávku, spracovanú systémom obchodu.

1.5. Elektronickou objednávkou sa rozumie odoslaný elektronický formulár, obsahujúci informácie o kupujúcom, zoznam objednaného tovaru z ponuky elektronického obchodu a cenu tohto tovaru, spracovaný systémom obchodu alebo e-mail odoslaný na adresu predávajúceho.

 

2. Objednávka

2.1. Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je pravdivé a úplné vyplnenie všetkých, registračným formulárom požadovaných údajov a náležitostí.

2.2. Všetky prijaté elektronické objednávky sú považované za návrh zmluvy a sú považované za záväzné.

2.3. Kúpna zmluva, na ktorej základe je realizovaný predaj tovaru predávajúcim kupujúcemu vzniká na základe záväzného potvrdenia objednávky v systéme. E-mailom predávajúceho potvrdená objednávka (alebo jej časť) je považovaná za záväznú pre obe strany, ak nedôjde k porušeniu podmienok dohodnutých v čase potvrdenia a vtedy zároveň vzniká vzťah medzi zákazníkom a predávajúcim.

2.4. Za podstatné podmienky sa považujú hlavne obsah objednávky (presná špecifikácia tovaru a jeho počet), cena za tovar a prepravu, spôsob doručenia, spôsob úhrady za tovar a dodacia adresa (vrátane mena, ak sa líši od kupujúceho).

2.5. Za presnú adresu doručenia zodpovedá kupujúci. V prípade, že nedošlo k pochybeniu zo strany predávajúceho, Slovenskej pošty, prípadne ďalších tretích strán, zodpovedá za dodatočne vzniknuté náklady kupujúci, t.j. v prípade nesprávne uvedenej dodacej adresy musí kupujúci uhradiť skutočné náklady na poštovné, prípadne za spätné doručenie zásielky.

 

3. Storno objednávky

3.1. Storno objednávky zo strany kupujúceho

Kupujúci má právo stornovať objednávku bez udania dôvodu kedykoľvek pred jej záväzným potvrdením predávajúcim. Po záväznom potvrdení objednávky iba v prípade, že predávajúci neodošle objednaný tovar do 15 pracovných dní. V prípade stornovania potvrdenej objednávky je kupujúci povinný uhradiť predávajúcemu škodu vzniknutú týmto jednaním. Predávajúci uplatní právo na úhradu škody hlavne v prípade nákupu tovaru "na objednávku", ktoré bolo nutné na želanie zákazníka zaobstarať alebo v prípade, že v súvislosti so zaistením tovaru došlo už k vynaloženiu preukázateľných nákladov. Storno poplatok môže byť do výšky až 50% z celkovej ceny tovaru.

3.2. Storno objednávky zo strany predávajúceho

Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť v týchto prípadoch:

- v prípade objednávky na dobierku objednávku nebolo možné záväzne potvrdiť (chybne uvedené telefónne číslo, nedostupný, neodpovedá na e-maily atď.)

- tovar sa už nevyrába alebo nedodáva alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena dodávateľa tovaru. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude okamžite kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe. V prípade, že kupujúci zaplatil už časť alebo celú sumu kúpnej ceny, bude mu táto čiastka prevedená späť na jeho účet alebo adresu v lehote 10 pracovných dní

- ak v prípade platby vopred prevodným príkazom nebola uhradená plná suma do 14 dní. V prípade, že objednaný tovar bol vo výpredaji a po objednaní bol odstránený z ponuky, pri neuhradení platby do 5 pracovných dní tento produkt predávajúci môže vrátiť späť do ponuky obchodu.

 

4. Odstúpenie od kúpnej zmluvy (zásielkový obchod)

4.1. Odstúpenie od kúpnej zmluvy zo strany kupujúceho

Kupujúci má právo v súlade so zákonom O ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji č. 108/2000 Z.z. odstúpiť od kúpnej zmluvy do 7 pracovných dní od prevzatia tovaru. V prípade uplatnenia tohto práva je kupujúci povinný dodržať podmienky a postup uvedený v bodoch 4.2. a

4.2. Ako postupovať v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy

Vzhľadom k tomu, že v prípade odstúpenia sa zmluva od začiatku ruší, vráti alebo nahradí predávajúci kupujúcemu a kupujúci predávajúcemu všetky vzájomne prijaté plnenia.

 Ak sa zákazník rozhodne pre odstúpenie od zmluvy v lehote uvedenej v bode 4.1., je povinný dodržať nasledujúce podmienky:

 * Kontaktovať predávajúceho, že žiada o odstúpenie od zmluvy s uvedením čísla objednávky, mena a priezviska, dátumu nákupu a svojim číslom účtu či adresou pre vrátenie peňazí.

 * Ak kupujúci už tovar obdržal a prevzal, zašle ho späť na našu adresu uvedenú v sekcii kontakt a to za nasledujúcich podmienok:

 - tovar musí byť v pôvodnom nepoškodenom obale, ­

 - tovar nesmie byť použitý, ­

 - tovar musí byť nepoškodený, ­

 - tovar musí byť kompletný (vrátane príbalového letáku a podobne.) ­

 - tovar musí byť zaslaný späť predávajúcemu spolu s dokladom o kúpe.

Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám pošleme peniaze za tovar prevodom na Váš účet čo najskôr, najneskôr však v zákonnej lehote 15 dní po fyzickom obdržaní tovaru.

Tovar pošlite na adresu JP Point, s.r.o., Bezručova 10, 040 18 Košice. Tovar Vás prosíme zasielať doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám. Zásielky na dobierku neakceptujeme.

V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme môcť akceptovať odstúpenie od objednávky a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho naspäť.

4.3. Kupujúci je povinný prevziať objednaný tovar. Ak sa kupujúci rozhodne odstúpiť od zmluvy, môže po prevzatí tovaru zaslať tovar predávajúcemu podľa podmienok uvedených v bode 4.2. V prípade, že kupujúci tovar neprevezme a tovar sa vráti späť, predávajúci si vyhradzuje právo vyúčtovať kupujúcemu dodatočne vzniknuté náklady a zmluvnú pokutu podľa bodu 13 týchto Obchodných podmienok.

 

5. Cenové podmienky

5.1. Cena výrobkov predstavuje cenu vrátane DPH podľa aktuálnych predpisov.

5.2. Ceny poštovného a balného sú uvedené v bode 6.

5.3. Predávajúci si vyhradzuje právo upraviť cenu tovaru uvedenú v katalógu elektronického obchodu pri objednávkach všetkých výrobkov, pokiaľ zistí, že daná cena bola chybne uvedená. O tejto skutočnosti bude informovať zákazníka pred potvrdením jeho objednávky.

 

6. Poštovné a balné

6.1. Predávajúci si balné neúčtuje, okrem darčekových balení, ktoré sú spoplatnené podľa samostatného cenníka.

6.2. Tovar je zasielaný prostredníctvom Slovenskej pošty, alebo prostredníctvom kuriérskej služby.

6.2. Cena poštovného je uvedená vrátane DPH a určuje sa z výslednej sumy objednávky (po uplatnení kupónovej zľavy pre verných zákazníkov), prípadne uplatnení inej zľavy, a to nasledovne:

Cenník poštovného

Spoločnosť                   Hmotnosť zásielky          Cena tovaru                      Poštovné na dobierku

Kuriér                             nerozhoduje                     do 50,00 EUR vrát.          5,00 EUR

Kuriér                             nerozhoduje                     nad 50,00 EUR                 0,00 EUR

 

6.3. Poštovné a balné pre dodávky na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov je stanovené individuálne na základe písomnej dohody (emailom) medzi kupujúcim a predávajúcim.

6.4 V prípade, že si kupujúci neprevzal tovar zaslaný na dobierku, alebo v prípadoch, kedy dôjde k zneužitiu užívateľského konta, si predávajúci vyhradzuje právo obmedziť kupujúcemu možnosti platby len na spôsoby zaručujúce platbu pred odoslaním tovaru. Predávajúci si v takomto prípade vyhradzuje právo upraviť výšku poštovného ako kompenzáciu za vynaložené náklady. Zároveň bude na stránkach obchodu zverejnené meno kupujúceho, ktorý si neprevzal objednaný tovar na dobierku, kým neuhradí vzniknuté náklady.

6.5 V prípade, že pri platbe vopred, nie je uhradená celá suma za objednávku do 8 pracovných dní, objednávka bude zrušená. Ak kupujúci potrebuje viac času na úhradu sumy za objednávku, je povinný o tom informovať predávajúceho prostredníctvom elektronickej pošty.

6.6 Pri požiadavke neštandardného spôsobu doručenia (napríklad prvou triedou, do zahraničia...) je výška poštovného predmetom dohody medzi kupujúcim a predávajúcim.

6.7 Osobný odber je možný len po telefonickej alebo emailovej dohode s firmou JP Point, s.r.o. a  po platbe vopred.

 

7. Podmienky a možnosť platby za tovar

7.1. Jednorazovým prevodom z účtu na bankové spojenie spoločnosti JP Point, s.r.o. uvedené na faktúre. Pri neuhradení faktúry do doby splatnosti si predávajúci vyhradzuje právo účtovať 0,1% z neuhradenej sumy za každý omeškaný deň.

7.2. Uhradením dobierky pri prevzatí tovaru na pošte príp. prostredníctvom kuriéra.

7.3. Platba v hotovosti pri osobnom odbere.

7.4. Pokiaľ nebude cena za dodané výrobky uhradená v plnej výške, má predávajúci právo prerušiť ďalšie dodávky tovaru do doby, kedy bude cena uhradená.

 

8. Dodacie podmienky

8.1. Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho expedované v čo najkratšom termíne, zvyčajne do 5 pracovných dní (deň objednávky sa nezapočítava) od potvrdenia objednávky predávajúcim alebo pripísania platby na účet v prípade platby vopred. Pod potvrdením objednávky sa rozumie aj potvrdenie v prípade akýchkoľvek zmien objednávky zo strany kupujúceho. V prípade, že predávajúci nemôže tovar odoslať do 8 pracovných dní, informuje o tejto skutočnosti kupujúceho. Objednávky uskutočnené po 18.00h v danom dni sa považujú za uskutočnené v nasledujúcom pracovnom dni.

8.2. V prípade dvoch po sebe idúcich zásielkách si predávajúci vyhradzuje právo odoslať ďalší tovar až po pripísaní platby za predchádzajúcu zásielku.

8.3. Každý zákazník je informovaný o zaslaní tovaru emailom. Stav objednávky si môže skontrolovať po prihlásení sa v systéme. O stave objednávky je zákazník taktiež upozornený emailom.

8.4. Tovar je dodávaný prostredníctvom Slovenskej pošty alebo kuriérskej služby na adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Zásielka s tovarom vždy obsahuje faktúru.

8.5. Vlastnícke právo k výrobkom prechádza na kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením kúpnej ceny.

8.6. Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov uskutočňujeme na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za poštovné a balné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi kupujúcim a predávajúcim.

8.7. Ak sa zmluvné strany dohodnú o odoslaní neúplnej zásielky (napr. v prípade dlhšieho výpadku niektorého z objednaných produktov), predávajúci neskôr tovar automaticky nedoposiela. Predávajúci môže následne chýbajúci tovar poslať ako novú objednávku, a teda vrátane poštovného podľa bodu 6.2 týchto Obchodných podmienok, prípadne podľa individuálnej dohody.

 

9. Záručné podmienky a Reklamačný poriadok

9.1. Tento reklamačný poriadok sa vzťahuje na tovar, ktorý bol zakúpený u predávajúceho a ktorého reklamácia bola uplatnená v záručnej dobe.

9.2. Ku každému tovaru zakúpenému u predávajúceho je pri jeho dodaní kupujúcemu priložená faktúra (predajný doklad), ktorá slúži zároveň ako záručný doklad.

9.3. Pri produktoch zakúpených vo výpredaji nie je možné reklamovať dobu spotreby, prípadne inú vadu, kvôli ktorej bol produkt vo výpredaji.

 

10. Podmienky pre vrátenie tovaru

10.1. Pri dodávke či prevzatí tovaru je kupujúci povinný urobiť kontrolu tovaru a preskúmať:

 - či sa jedná o výrobok, ktorý bol objednaný,­

 - či je výrobok v neporušenom stave, tzn. či nemá zjavnú vadu,

 

10.2. Reklamáciu na tovar môže kupujúci uplatniť za vyššie uvedených podmienok na tejto adrese:

JP Point, s.r.o., Bezručova 10, 040 18 Košice-Krásna

 

11. Zodpovednosť za vady tovaru a záruka

11.1. Prevádzkovateľ upozorňuje, že informácie uvedené na www.jppoint.sk sú z časti preberané od tretích strán, môžu obsahovať nepresnosti a môžu byť aktualizované bez predchádzajúceho upozornenia.

11.2. Prevádzkovateľ môže kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť produkty a služby popísané na svojich stránkach a negarantuje vecnú správnosť ich obsahu.

11.3. Prevádzkovateľ nenesie voči inej strane zodpovednosť za priame, nepriame alebo mimoriadne škody, spôsobené použitím informácií z jej vlastných alebo odkazovaných webových stránok.

 

12. Zmluvná pokuta

12.1 Podľa §12 zákona 108/2000 Z.z. O ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji má kupujúci právo odstúpiť od kúpnej zmluvy do 7 pracovných dní od prevzatia tovaru. Objednávka, ktorá nebola zrušená podľa týchto obchodných podmienok, resp. zákonným spôsobom je záväzná a kupujúci je povinný ju prevziať podľa §588 Občianskeho zákonníka 40/1964 Zb. V prípade, že kupujúci zásielku neprevezme, bude mu vyúčtovaná zmluvná pokuta 6 EUR, ktorá slúži na čiastočnú kompenzáciu finančných a administratívnych nákladov súvisiacich s neprevzatou objednávkou.

12.2 Kupujúci potvrdením objednávky potvrdil záujem o objednaný tovar a súhlasí s obchodnými podmienkami. Kupujúci by sa teda vo vlastnom záujme mal zaujímať o stav svojej objednávky, najmä v prípade ak mu do 3-4 pracovných dní od potvrdenia odoslania tovaru nebola doručená informácia o uložení zásielky. Neprevzatie zásielky z dôvodu nezáujmu neakceptujeme.

12.3 Platobné informácie potrebné k úhrade zmluvnej pokuty budú zaslané elektronickou a/alebo písomnou formou.

12.4 Mená neplatičov budú zverejnené na stránkach obchodu až do úhrady dlžnej čiastky.

 

13. Ochrana osobných dát

13.1. Prevádzkovateľ sa v plnej miere riadi zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Naša spoločnosť rešpektuje Vaše súkromie. Aby sme Vám mohli ponúknuť hodnotné služby, potrebujeme však poznať niektoré vaše osobné dáta. Tieto dáta chránime pred zneužitím a zaručujeme Vám, že nikdy neposkytneme tretiemu subjektu Vaše kontaktné informácie a údaje o vašich nákupoch.

13.2. Používaním tohto internetového obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácií o Vás a vašich nákupoch za vyššie stanovených podmienok. Registráciou zákazníka automaticky súhlasíte, že môžete byť informovaný o novinkách v našom internetovom obchode e-mailom alebo telefonicky. Ak si naďalej nebudete želať tieto informácie, máte možnosť kedykoľvek ich zasielanie ukončiť podľa postupu uvedeného v zasielanej správe, alebo e-mailom na adresu jp.point.sro@gmail.com

13.3. Internetový obchod www.jppoint.sk si vyhradzuje právo odstúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom. Len v takomto prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá manipulácie s dátami.

 

 


PřihlášeníPRIHLÁSENIE
  STAV: neprihlásený
 Email:  
 Heslo:  
RegistráciaRegistrácia
KošíkKOŠÍK
Celková cena: ..... 0,- EUR

Vyprázdniť košík
NAJSLEDOVANEJŠIE

Sezamová tyčinka s medom 70g
Cena ................0,90


Sezamová tyčinka s medom 30g
Cena ................0,40


Sezamová tyčinka s medom 30x30g display box
Cena ................10,20


Olivy čierne KALAMATA s kôstkou 250g
Cena ................2,60


Sezamová tyčinka s medom 12x70g display box
Cena ................9,70

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Extra pan. olivový olej SITIA PDO 1l acid.<0.2
Cena ................13,90


Prémiový EPOO Critida z Kréty 1000ml XTRA 0,2
Cena ................12,40


Extra pan.olivový olej Critida z Kréty acid. < 0,3
Cena ................12,70


Extra panenský olivový olej 1 L - sklo
Cena ................10,90


Výberová grécka morská soľ - jemná 1Kg
Cena ................2,50


Himalájska ružová jemná soľ 500g
Cena ................2,30


Olivy čierne KALAMATA s kôstkou 250g
Cena ................2,60


Veľké biele fazule v paradajkovom pyré pečené 280g
Cena ................2,10


Sezamová tyčinka s medom 30g
Cena ................0,40


Sezamová tyčinka s medom 12x70g display box
Cena ................9,70


Výberová grécka morská soľ - hrubá 1Kg
Cena ................2,50


Olivy čierne KALAMATA - bez kôstky 370g
Cena ................3,40


Olivy čierne KALAMATA v olivovom oleji 450g
Cena ................6,20


Olivy zelené ručne plnené sušenými paradajkami
Cena ................3,70


Olivy čierne THASSOS s kôstkou sušené
Cena ................2,50


Olivy blonde AGRINIOU s kôstkou 250g
Cena ................2,20


Tradičné mydlo z čistého olivového oleja 125g
Cena ................2,50


Extra panenský olivový olej 5l plech
Cena ................45,90


Extra panenský olivový olej 1l plech
Cena ................12,40


Extra panenský olivový olej s chilli 250ml
Cena ................5,-

NOVINKY

Krájané rajčiny v rajčinovej šťave 400 g Krájané rajčiny v rajčinovej šťave 400g - Kliknite pre väčší náhľad
Novinka
Krájané rajčiny v rajčinovej šťave 400 g
Cena .... 1,10 EUR 

Bio arnikový olej - Arnica oil Bio arnikový olej - Arnica oil - Kliknite pre väčší náhľad
Novinka
Bio arnikový olej - Arnica oil
Cena .... 17,90 EUR 

Ricínový olej - Castor oil Ricínový olej - Castor oil - Kliknite pre väčší náhľad
NovinkaAkce
Ricínový olej - Castor oil
Cena .... 8,90 EUR 

Olej z pšeničných klíčkov - Wheat germ oil Olej z pšeničných klíčkov - Wheat germ oil - Kliknite pre väčší náhľad
Novinka
Olej z pšeničných klíčkov - Wheat germ oil
Cena .... 13,90 EUR 

Bio sezamový olej - Sesame oil Bio sezamový olej - Sesame oil - Kliknite pre väčší náhľad
Novinka
Bio sezamový olej - Sesame oil
Cena .... 9,90 EUR 
TOVAR V AKCII

Krémové balzamiko s pomarančom 250 ml Balzamiko s pomarančom 250ml - Kliknite pre väčší náhľad
NovinkaAkce
Krémové balzamiko s pomarančom 250 ml
Cena .... 3,30 EUR 

Krémové balzamiko s čiernymi ríbezľami 250 ml Balzamiko s čiernymi rábezľami 250ml - Kliknite pre väčší náhľad
NovinkaAkce
Krémové balzamiko s čiernymi ríbezľami 250 ml
Cena .... 3,30 EUR 

Krémové balzamiko s višňami 250 ml Balzamiko s višňami 250ml - Kliknite pre väčší náhľad
NovinkaAkce
Krémové balzamiko s višňami 250 ml
Cena .... 3,30 EUR 

Ricínový olej - Castor oil Ricínový olej - Castor oil - Kliknite pre väčší náhľad
NovinkaAkce
Ricínový olej - Castor oil
Cena .... 8,90 EUR 

Krém z balsamikového octa CLASSIC 250 ml Krém z balzamikového octu CLASSIC  250ml - Kliknite pre väčší náhľad
NovinkaAkce
Krém z balsamikového octa CLASSIC 250 ml
Cena .... 3,30 EUR 

 
Obchod je postavený na systéme Ekonstruktér.sk

Prevádzkovateľ internetového obchodu: JP Point, s.r.o., Bezručova 10, 040 18 Košice-Krásna, email: jp.point.sro@gmail.com, tel.kontakt: +421 903 272 945